Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 3 listopada 2022, 14:37

Kody do gry WWE 2K22 (kody) PC, PS5, XSX, PS4, XONE

Wstęp

WWE 2K22 jest opracowaną przez studio Visual Concepts jest kolejną odsłoną popularnego cyklu symulatorów wrestlingu. W ramach zabawy wcielamy się w jednego z kilkudziesięciu prawdziwych zapaśników (bądź w stworzonego przez siebie bohatera) i bierzemy udział w emocjonujących starciach na ringu przy wykorzystaniu widowiskowych ciosów, chwytów, rzutów i specjalnych ataków. Ponadto mamy możliwość zapoznania się ze światem wrestlingu od kulis - wcielenia się w menadżera drużyny lub wydarzeń sportowych.

Kody do gry

W trybie MyFaction wybierz opcję Lock Room Code znajdującą się na prawo od menu głównego. Na tym ekranie możesz wprowadzać następujące kombinacje, by uzyskać pożądany efekt.

  1. MONEYINTHEBANK – jedna darmowa paczka Steel Titans
  2. SUMMERPARTY22 – dwie darmowe paczki Signature Series
  3. HELLINACELL – dwie darmowe paczki SuperCard Series i Silver Fighting Spirit Sideplate
  4. 22CASTLE - 3000 MFP + dwie darmowe paczki Superstar Series + darmowa paczka Forged Series
  5. NOFLYZONE – karta Drew Gulak Emreald
  6. WWESUPERCARDS8 – kolekcja kart Series 8
  7. YOUCOMPLETEDGM – karta Triple H

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 3 listopada 2022