Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 20 marca 2021, 13:25

Digimon World: Next Order (triki) PS4, PSV

Wstęp

Digimon World: Next Order jest opracowaną przez firmę Bandai Namco Entertainment grą jRPG, będąca kolejną odsłoną rozwijanej od 1997 roku serii Digimon. W trakcie zabawy wcielamy się w bohatera (lub bohaterkę), ucznia trzeciej klasy liceum, który za sprawą pewnego zbiegu okoliczności trafia do wirtualnej ojczyzny stworków – Digital World – gdzie przeżywa różne przygody. Rozgrywka polega na przemierzaniu kolejnych lokacji w towarzystwie dwóch stworków (posiadających różne umiejętności tytułowych Digimonów), toczyć walki, rozwiązywać proste zagadki itp.

Triki do gry

Tryb Hard

Aby odblokować tryb Hard, ukończ czwarty rozdział opowieści na dowolnym poziomie trudności.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 20 marca 2021