Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Kody i triki 21 lutego 2021, 11:35

Fire Emblem (triki) GBA

Wstęp

Fire Emblem jest opracowaną przez studio Intelligent Systems strategią turową, wydaną wyłącznie na platformę Game Boy Advance. W trakcie zabawy wcielamy się w młodego taktyka, który zwiedza dziesiątki magicznych krain, spotka się z cudownymi smokami, wraz kilkoma odważnymi wojownikami zwalcza panoszące się po świecie zło, a także poznaje sielskie życie wieśniaków zamieszkujących wioski położone wokół królewskich siedzib. Rozgrywka opiera się przede wszystkim na rozmowach z NPC oraz starciach z przeciwnikami.

Triki do gry

Galeria

Przejdź do testu dźwięku, gdy już go odblokujesz, a następnie wciśnij R. Ekran wyboru utworów zniknie. Za każdym razem, gdy naciśniesz A, obraz będzie się zmieniał – powinny się na nim pojawiać różne zdjęcia. Aby wyjść z tego trybu, wciśnij B lub Start.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 21 lutego 2021