Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Kody i triki 23 stycznia 2021, 21:53

Skyhill (kody) PC, PS4, XONE, Switch, AND, iOS

Wstęp

Skyhill jest opracowanym przez studio Mandragora postapokaliptycznym RPG-iem z elementami roguelike. Akcja tytułu rozpoczyna się tuż po wybuchu bomby biologicznej, która zakończyła III wojnę światową i zniszczyła ludzką cywilizację. Jako jeden z ocalałych naszym zadaniem jest przetrwanie za wszelką cenę i przebicie się przez kolejne piętra hotelu opanowanego przez mutanty, by z niego uciec. W trakcie zabawy musimy pokonywać kolejne piętra budynku, walczyć z przeciwnikami w trybie turowym, a także dbać o podstawowe potrzeby naszego bohatera, takie jak głód czy pragnienie. W grze zawarto rozbudowany system rzemiosła, pozwalający na konstruowanie nowych przedmiotów ze znalezionych części i surowców, oraz rozbudowywania bazy.

Kody do gry

Gdy dotrzesz na pierwsze piętro, naprzeciwko wyjścia znajdziesz komputer z plikiem Mv-17.com. Otwórz go i wpisz:

mr.wgmthooh

Odblokujesz w ten sposób ukryte zakończenie.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 23 stycznia 2021