Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 27 września 2020, 12:30

Tomb Raider III: Adventures of Lara Croft (triki) PC, PS1

Wstęp

Tomb Raider III: Adventures of Lara Croft jest stworzoną przez studio Core Design kolejną odsłoną popularnego cyklu przygodowych gier akcji TPP z Larą Croft w roli głównej. Tym razem zadaniem pani archeolog jest odnalezienie czterech niezwykłych artefaktach stworzonych z części meteorytu. Podczas swojej misji przyjdzie jej odwiedzić między innymi Anglię oraz Stany Zjednoczone. Podobnie jak poprzednie odsłony serii, również ta składa się z serii poziomów pełnych przeszkód, przeciwników oraz zagadek logicznych do rozwiązania.

Triki do gry

Ukryty pokój

Udaj się do pomieszczenia z basenem w rezydencji Lary. Za trampoliną jest przycisk. Naciśnij go, by otworzyć drzwi w głównym pomieszczeniu. Za nimi jest kolejny przełącznik, który musisz aktywować. Gdy to zrobisz, odwróć się i pobiegnij do pokoju znajdującego się naprzeciwko. Znajdziesz w nim artefakty z poprzednich przygód.

Tor

W posiadłości Lary przejdź do ostatniej przeszkody (tej z liną). Wespnij się na nią i ustaw się w prawym górnym rogu (naprzeciwko strzelnicy). Obróć się po przekątnej do ogrodzenia po prawej stronie, a następnie podskocz i wciśnij przycisk akcji. Jeśli zrobisz to poprawnie, bohaterka znajdzie się na górze przeszkody. Teraz wskocz na czerwony kwadrat znajdujący się obok ciebie i stamtąd wskocz na dach. Stamtąd możesz przedostać się na tor bez konieczności użycia klucza.

Nieskończona amunicja

Aby odblokować nieskończoną amunicję, ukończ poziom All Hallows i zapisz stan gry.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 27 września 2020