Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 27 września 2020, 12:26

999: Nine Hours, Nine Persons, Nine Doors (triki) NDS

Wstęp

999: Nine Hours, Nine Persons, Nine Doors jest stworzoną przez studio ChunSoft visual novelą utrzymaną w konwencji thrillera. W tytule wcielamy się w 21-letniego japońskiego studenta o imieniu Junpei, który zostaje uprowadzony przez tajemniczego napastnika i zmuszony do udziału w sadystycznej grze. Otóż trafia on wraz z ośmiorgiem nieznajomych na pokład powoli tonącego wycieczkowca i zadaniem jego oraz towarzyszy niedoli jest jak najszybsze dotarcie do drzwi oznaczonych numerem 9. Sercem zabawy są rozmowy z postaciami niezależnymi oraz rozwiązywanie zagadek logicznych.

Triki do gry

Ułatwienia

Ułatwienie

Jak odblokować?

Ułatwienie A

Ukończ grę z zakończeniem Safe.

Ułatwienie B

Ukończ grę z prawdziwym zakończeniem lub zakończeniem Coffin.

Powtarzanie zagadek

Aby uzyskać możliwość powtórzenia zagadek, musisz ukończyć grę po raz pierwszy.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 27 września 2020