Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 6 września 2020, 12:10

Dragon's Crown (triki) PS3, PSV

Wstęp

Dragon's Crown jest stworzoną przez studio Vanillaware dwuwymiarową grą RPG, łącząca w sobie elementy klasycznych bijatyk, platformówek oraz gier fabularnych spod znaku magii i miecza. W tytule wcielamy się w szukającego sławy i bogactw herosa, który może być elfem, krasnoludem, wojownikiem, amazonką, magiem bądź czarodziejką. Wraz ze swoimi kompanami próbuje on odzyskać skarb ukryty głęboko w podziemnym labiryncie. Po drodze będą musieli przebić się przez różnorodne lokacje i stawić czoła licznym przeciwnościom. Tytuł oferuje zarówno rozgrywkę singlową, jak i kooperację dla maksymalnie czterech osób.

Triki do gry

Sieciowy multiplayer

Aby odblokować sieciowy multiplayer, najpierw pokonaj pierwszych dziewięciu bossów.

Efekty z poziomu trudności Infernal na Normal i Hard

Gdy stworzysz postać na poziomie trudności Infernal i pomodlisz się o bonusy, będą one nadal działały jeśli zmienisz bohatera na któregoś z niższych poziomów trudności.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 6 września 2020