Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 19 lipca 2020, 13:15

Mortal Kombat 11 (Shao Khan w roli spikera) PC, PS4, XONE, Switch

Wstęp

Mortal Kombat 11 jest należącą do popularnej serii bijatyką, za stworzeniem której stoi studio NetherRealm. Podstawy rozgrywki nie odbiegają specjalnie od tych, do których zdążyli się przyzwyczaić fani cyklu – dwóch wojowników z puli kilkunastu (do wyboru są zarówno prawdziwe gwiazdy pokroju Scorpiona, Raidena czy Sub-Zero, jak i zupełnie nowe postacie) staje do śmiertelnej walki na zróżnicowanych arenach. Pojedynki są niezwykle dynamiczne oraz brutalne i ważną rolę pełnią w nich specjalne umiejętności oraz combosy charakterystycznych dla danego bohatera. Tytuł oferuje kilka trybów zabawy, w tym kampanię fabularną oraz pojedynki sieciowe.

Triki do gry

Shao Khan w roli spikera

Aby odblokować głos Shao Khana, którym można zastąpić standardowego spikera podczas walk, musisz ukończyć wszystkie sekcje tutoriala.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 19 lipca 2020