Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 30 maja 2020, 20:25

Resident Evil 2 (1998) (kody) GCN

Wstęp

Resident Evil 2 jest bezpośrednią kontynuacją popularnego survival horroru stworzonego przez studio Capcom. Gracze wcielają się w niej w policjanta Leona lub reporterkę Claire. Ich zadaniem jest uratowanie Racoon City, którego mieszkańcy zostali zarażeni wirusem zmieniającym ich w zombie. Prócz niebezpiecznych przeciwników będą musieli zmierzyć się również z zagadkami logicznymi.

Kody do gry

Rozpocznij grę, a następnie wciśnij Start, zaznacz opcję Button Config. i podświetl opcję Aim. Przytrzymaj przycisk R i wciśnij Z dziesięć razy. Zyskasz w ten sposób nieograniczoną amunicję.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 30 maja 2020