Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 24 maja 2020, 10:58

Neversong (kody) PC

Wstęp

Neversong jest przygotowaną przez studio Serenity Forge grą przygodową zawierającą elementy zręcznościowe. Głównym bohaterem tytułu jest Peeta, chłopiec wybudzony ze śpiączki starający się odnaleźć swoją siostrę. Po drodze przyjdzie mu pokonać dziesięć poziomów pełnych zagadek do rozwiązania, przeciwników do pokonania, niebezpieczeństw do uniknięcia oraz postaci neutralnych, z którymi można porozmawiać.

Kody do gry

Na ekranie pauzy przytrzymaj jeden z poniższych przycisków, by odblokować daną postać.

  1. a - Danny Sexbang, członek Ninja Sex Party i Game Grumps
  2. t - Vitas Varnas, aktor pisarz i producent

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 24 maja 2020