Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Kody i triki 29 marca 2020, 19:26

Donkey Konga 2: Hit Song Parade (triki) GCN

Wstęp

Donkey Konga 2 jest kolejną odsłoną gry muzycznej, za którą odpowiada firma Nintendo. Zasady zabawy są bardzo proste - musimy wybijać odpowiedni rytm na dwóch bongosach. W grze znalazło się 30 utworów, wśród których możemy wymienić takie klasyki, jak Enjoy The Silence zespołu Depeche Mode czy Loosing My Religion REM, a także melodie wchodzące w skład ścieżek dźwiękowych chociażby Super Mario Bros i Pokemonów.

Triki do gry

Dodatkowy zestawy dźwięków

Możesz przenieść zestawy dźwięków z pierwszej części do „dwójki”. Wystarczy, że na karcie pamięci konsoli będziesz miał zapis z poprzedniej odsłony cyklu.

Ukryta piosenka

Przejdź do trybu Challenge i wybierz dowolną długość piosenek. Jako ostatni utwór zagrasz Na Na Hey Hey Kiss Him Goodbye. To jedyny moment w całej grze, gdy będziesz mógł to zrobić.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 29 marca 2020