Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Kody i triki 9 lutego 2020, 14:43

Wii Sports (kody) Wii

Wstęp

Wii Sports jest stworzoną przez firmę Nintendo grą sportową, wykorzystującą kontrolery ruchowe konsoli Wii. Tytuł oferuje kilka różnych dyscyplin, takich jak tenis, kręgle, boks czy golf. Zabawa jest mocno zręcznościowo i mogą w niej brać udział zarówno zapaleni gracze, jak i osoby na co dzień nie mają zbyt wiele wspólnego z elektroniczną rozrywką.

Kody do gry

Kolor kuli do kręgli

Gdy wybierzesz kręgle i ekran zacznie się wyciemniać, przytrzymaj jeden z poniższych przycisków, by móc grać kulą o danym kolorze.

  1. Góra – niebieska kula
  2. Prawo – złota kula
  3. Dół – zielona kula
  4. Lewo – czerwona kula

Kort

Aby zmienić kolor kortu na niebieski, gdy wyświetli się ekran ostrzeżenia wciśnij i przytrzymaj przycisk 2 na kontrolerze.

Srebrne rękawice bokserskie

Najpierw pokonaj wielkiego czempiona Matta w pojedynku bokserskim. Teraz, gdy po wybraniu boksu ekran stanie się czarny, wciśnij i przytrzymaj przycisk 1 na kontrolerze. Twoja postać będzie nosiła srebrne rękawice.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 9 lutego 2020