Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Kody i triki 31 stycznia 2020, 18:08

Pool of Radiance: Fantasy Role-Playing Epic Vol. I (kody) PC

Wstęp

Pool of Radiance jest stworzoną przez firmę Strategic Simulations Inc. grą RPG, pierwszą, która podjęła próbę przeniesienia zasad papierowego AD&D na język elektronicznej rozrywki. Fabuła tytułu jest prosta - rządca miasta New Phlan wynajmuje sterowaną przez nas sześcioosobową drużynę do oczyszczenia okolicy z potworów, będących pod rozkazami tajemniczego przywódcy. Zabawa polega na przeczesywaniu otoczenia, zbieraniu przedmiotów, rozmowach z postaciami niezależnymi oraz walce z przeciwnikami rozgrywanej w systemie turowym.

Kody do gry

Poniższe hasła musisz wpisać w określonych momentach rozgrywki:

  1. NOKNOK – przejście przez drzwi w Piramidzie
  2. SAMOSOD – zmuś Ferrana Martineza do odpowiedzi
  3. LUX – rozpocznij rozmowę ze zjawami
  4. SHESTNI – nieumarły opuszcza Sokal Keep

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 31 stycznia 2020