Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Kody i triki 24 listopada 2019, 20:01

Silent Hill 3 (triki) PC, PS2

Wstęp

Silent Hill 3 jest stworzonym przez firmę Konami survival horrorem, należącym do kultowej serii. Tym razem główną bohaterką opowieści jest 17-letnia dziewczyna o imieniu Heather. Pewnego dnia podczas wizyty w centrum handlowym protagonistka trafia do mrocznej, alternatywnej rzeczywistości pełnej potworów. Rozpoczyna to cykl wydarzeń, które w końcu zaprowadzą ją do tytułowego, zamglonego miasteczka. Zabawa polega na eksploracji rozległych poziomów, rozwiązywaniu zagadek i starciach z przeciwnikami, w tym z potężnymi bossami.

Triki do gry

Szybkie zakończenie

Zapisz grę jak najbliżej ostatniego bossa. Przejdź grę normalnie, a następnie wczytaj zapis sprzed ostatniego bossa i ponownie go pokonaj. Gra zaliczy ci to jako kolejne ukończenie kampanii. W ten sposób możesz szybko zdobyć miotacz ognia i szereg innych bonusów.

Pasek zdrowia

Ukończ grę na trudnym poziomie walk i zagadek, by odblokować pasek zdrowia. Możesz go włączać i wyłączać w menu opcji dodatkowych.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 24 listopada 2019