Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Kody i triki 10 listopada 2019, 17:07

Fire Emblem: Radiant Dawn (triki) Wii

Wstęp

Fire Emblem: Radiant Dawn jest kolejną odsłoną znanego cyklu jRPG-ów z elementami strategii od studia Intelligent Systems. Przenosimy się w niej do fantastycznego świata, w którym jako łotr imieniem Sothe i jego kompanka, czarodziejka Micaiah, pomagamy ludziom mieszkającym w królestwie Daein. Zabawa polega na eksplorowaniu mapy, rozwijaniu umiejętności bohaterów oraz walkach z przeciwnikami. Kluczem do zwycięstwa jest w nich obranie odpowiedniej strategii i rozważne wykorzystywanie zdolności kontrolowanych przez nas wojowników.

Triki do gry

Rzeczy do odblokowania

Element

Jak odblokować?

Zapisy bitew

Ukończ grę.

Bonusowy wyświetlacz doświadczenia

Ukończ grę.

Event Recap

Ukończ grę.

Tryb Hard

Ukończ grę w trybie Normal.

Sound Room

Ukończ grę.

Theatre

Ukończ grę.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 10 listopada 2019