Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 27 października 2019, 13:36

Shadow of the Colossus (Miecz Dormina) PS4

Wstęp

Shadow of the Colossus z 2018 roku to remake słynnej produkcji z 2005 roku. Gra opowiada o przygodach pewnego mężczyzny, który musi pokonać potężnych tytanów, by przywrócić życie ukochanej.

Triki do gry

Miecz Dormina

Znajdź wszystkie 97 złotych monet rozsianych po całym świecie. Następnie powróć do świątyni i pomódl się przy świecącej ścianie znajdującej się po zachodniej stronie. Odblokujesz w ten sposób kapliczkę, w której znajduje się miecz Dormina.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 27 października 2019