Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Kody i triki 14 października 2019, 12:55

Bravely Second: End Layer (triki) 3DS

Wstęp

Bravely Second: End Layer jest stworzonym przez firmę Square-Enix jRPG-iem, należącym do popularnego w niektórych kręgach cyklu. Akcja tytułu toczy się kilka lat po wydarzeniach z poprzedniej części. Ponownie przychodzi nam eksplorować magiczny świat Luxendarc, w którym jako pochodząca z księżyca Magnolia Arch musimy wykonać różne zadania w ramach głównej historii oraz wątków pobocznych, a także stawić czoła licznym niebezpieczeństwom.

Triki do gry

Bonusowe lochy

Ukończ grę w 100%, by odblokować następujące bonusowe lochy:

  1. Dimension's Keep (niedaleko Caldisli)
  2. Dimension's Hollow (niedaleko Chompshire)
  3. Dimension's Cauldron (w Mythril Mines)

Bonusy z dema

Przed rozpoczęciem zabawy ukończ demo, a następnie wgraj zapis z niego w pełnej wersji gry, by otrzymać zestaw Trzech Muszkieterów.

Zdobywanie Unearthly Bun

Potrzebujesz Yokai Asterisk, by podnieść poziom swojej kradzieży na 11 (Prince of Thieves). Pozwoli ci to zdobywać przedmioty normalnie niedostępne. Gdy już to zrobisz, odnajdź Ba'ala i oznacz go statusem ochronnym, by zapobiec jego zabiciu. Następnie w kółko inicjuj walkę z nim, używaj kradzieży, a następnie szybko uciekaj. W ten sposób możesz zdobyć pokaźną ilość Unearthly Bunów, potężnych przedmiotów zwiększających twoje atrybuty.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 14 października 2019