Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Kody i triki 6 października 2019, 21:59

The Legend of Zelda: Link's Awakening (bombo-strzały) Switch

Wstęp

The Legend of Zelda: Link's Awakening to stworzony przez firmę Nintendo remake wydanej pierwotnie w 1993 roku odsłony kultowej serii przygodowych gier akcji. Głównym bohaterem przygody jest rzecz jasna Link, który trafia na wyspę Koholint. Aby się z niej wydostać, musi odnaleźć osiem magicznych instrumentów niezbędnych do przebudzenia strażnika lądu. Zabawa polega na zwiedzaniu kolejnych fragmentów mapy, walce z przeciwnikami, rozwiązywaniu zagadek logicznych oraz okazjonalnym pokonywaniu poziomów platformowych, podczas których perspektywa kamery zmienia się z top-down na boczną.

Triki do gry

Bombo-strzały

Wyekwipuj łuk i strzały, a następnie wciśnij jednocześnie oba przyciski użycia tych przedmiotów, by wystrzelić wybuchową strzałę.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 6 października 2019

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz