Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 11 sierpnia 2019, 11:55

Oniken (triki) PS4, XONE, Switch

Wstęp

Oniken: Unstoppable Edition jest staroszkolną dwuwymiarową platformówką, za stworzenie której odpowiada studio JoyMasher. Akcja gry toczy się w postapokaliptycznej przyszłości, gdzie jako legendarny ninja Zaku musimy stawić czoła złej cybernetycznej armadzie zwanej Oniken. Tytuł jest klasycznym slasherem polegającym na pokonywaniu kolejnych poziomów i eliminowaniu przeciwników. Nie brakuje również starć z potężnymi bossami.

Triki do gry

Elementy do odblokowania

Aby odblokować tryby Hardcore oraz Boss Rush, a także specjalną misję 7, musisz najpierw ukończyć główną historię.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 11 sierpnia 2019