Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 14 lipca 2019, 21:17

Kody do gry From Dust (Wodna pomoc) PC, X360, PS3

Wstęp

From Dust to produkcja nawiązująca do takich klasyków jak Populuos i Black & White. W grze manipulujemy Breath - mocą, potrafiącą zmieniać otoczenie. Gracze wykorzystują ją do transformowania terenu i opiekowania się plemieniem, które nie przetrwa bez naszej pomocy.

Triki

Wodna pomoc

Jeśli któryś z członków Twojego plemienia utknął na klifie, zaabsorbuj trochę wody, zepchnij go z urwiska, a następnie szybko ponownie wchłoń ciecz.

Jeśli chcesz przyspieszyć swojego podopiecznego schodzącego ze wzgórza, możesz popchnąć go za pomocą wody.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 14 lipca 2019