Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 14 kwietnia 2019, 13:39

Kody do gry Target: Terror (kody) Wii

Wstęp

Target: Terror jest niezbyt skomplikowaną strzelaniną typu rail shooter od studia Leviathan Games. Głównym bohaterem jest amerykański agent, który podróżuje po Stanach Zjednoczonych i neutralizuje kolejne komórki terrorystów. Zabawa opiera się wyłącznie na na sprawnym eliminowaniu przeciwników pojawiających się na kolejnych planszach.

Kody do gry

Gdy na ekranie tytułowym pojawi się wiadomość Press A, wprowadź poniższą kombinację:

Góra > Góra > Dół > Dół > Lewo > Prawo > Lewo > Prawo > B > A > A

Gdy zrobisz to prawidłowo, powinieneś usłyszeć głos mówiący „Let's rock!”. Odblokujesz w ten sposób wszystkie poziomy i minigry.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 14 kwietnia 2019