Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 31 marca 2019, 16:23

Kody do gry Juiced 2: Hot Import Nights (triki) PS3

Wstęp

Juiced 2: Hot Import Nights jest kolejną odsłoną wyścigowego cyklu od studia Juice Games. Tytuł posiada oficjalną licencję samochodowego show Hot Imports Nights. W tytule wcielamy się w stworzonego przez nas bohatera (bądź bohaterkę), zasiadamy za kierownicą jednego z przeszło dziewięćdziesięciu licencjonowanych aut i rywalizujemy na ulicach wielkich miast, takich jak Londyn, Rzym, Paryż, San Francisco czy Sydney. Za kolejne wygrane wyścigi otrzymujemy pieniądze, które możemy wydać na lepsze maszyny i ich tuning, zarówno ten mechaniczny, jak i czysto wizualny.

Triki do gry

Łatwe pieniądze

Jeśli potrzebujesz szybkiej gotówki, spróbuj pobawić się w bukmacherkę. Możesz dzięki temu wygrać od 300 tysięcy do nawet 10 milionów dolarów. Sposobem na łatwe zwycięstwo jest stawianie na zawodników z kursem 20:1 na mapach Gladiators Shadow i Lethal Rush. Upewnij się tylko, że nie są to wydarzenia Extreme Nitrous. Dobrą strategią jest decydowanie się na początku na niskie zakłady, by później zwiększać stawki.

Łatwe punkty driftu

Aby łatwo zdobywać punkty driftu, przytrzymaj Kółko oraz X i przechylaj gałkę analogową w lewo lub w prawo na bardziej prostych fragmentach toru, by utrzymywać poślizg. Jeśli zaczniesz tracić zbyt dużo prędkości, zwolnij kółko i z całej siły naciśnij X.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 31 marca 2019