Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Seria Juiced - seria gier

Juiced 2: Hot Import Nights
Juiced 2: Hot Import Nights

Wyścigi 17 września 2007

Juiced 2: Hot Import Nights to gra wyścigowa stworzona przez programistów ze studia Juice Games, przeznaczona przede wszystkim dla maniaków szybkości i tuningowania samochodów. Jest to sequel znanej produkcji pod tytułem Juiced i to właśnie na pierwowzorze opiera sposób rozgrywki.

PCX360PS3PS2PSPNDS

Juiced: Eliminator
Juiced: Eliminator

Wyścigi 28 czerwca 2006

Juiced: Eliminator to zręcznościowe wyścigi samochodowe poruszające modną tematykę nielegalnych ulicznych zmagań kierowców. Nocne rajdy, swąd spalonej benzyny i opon, piękne kobiety oraz oczywiście wspaniałe i szybkie samochody - tak w telegraficznym skrócie przedstawia się klimat gry.

PSP

Juiced: Szybcy i Gniewni
Juiced: Szybcy i Gniewni

Wyścigi 13 czerwca 2005

Juiced to wyścigi samochodowe będące kombinacją realistycznej symulacji oraz prostoty sterowania i efektowności rozgrywki typowej dla dynamicznych gier arcade’owych. Ciekawym elementem jest położenie dużego nacisku na styl jazdy. Jeśli o to nie zadbamy, przeciwnicy mogą odmówić rywalizowania z nami.

PCPS2XBOX