Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Juiced 2: Hot Import Nights

Twórcy Warhammer 40,000: Kill Team i Juiced stracili pracę

Hed, 14 lipca 2011, 11:46

Studio Digital Warrington odpowiedzialne za grę Warhammer 40,000: Kill Team zostało zamknięte przez firmę THQ. To dość niefortunny moment, bo wspomniana produkcja zadebiutowała wczoraj na Xbox LIVE.

Nowe tanie gry od CD Projektu (Juiced 2, Guild Wars: EotN, Rome: Total War)

Hed, 18 września 2009, 08:14

CD Projekt wprowadza dzisiaj do sprzedaży kilka tanich i ciekawych gier. Pierwszą propozycją jest Juiced 2: Hot Import Nights, czyli udane wyścigi, które kupimy już za niecałe 25 zł w serii eXtra Klasyka. Tymczasem w Platynowej Kolekcji ukaże się dodatek do Guild Warsa - Eye of the North. Kolejne produkcje, w tym Rome: Total War, zostaną wydane pod szyldem TOPSELLER.

Twórcy Juiced pracują nad nowymi wyścigami

Vercetti, 9 lipca 2009, 10:52

Od ukazania się na rynku drugiej odsłony Juiced minęło już półtora roku, ale do niedawna niewiele wskazywało na to, że doczekamy się kiedyś kolejnej części wyścigów od Juice Games. Okazuje się jednak, że brytyjskie studio przymierza się do realizacji kolejnego, stricte zręcznościowego projektu.

Weekendowe promocje THQ na Steamie

vampire, 27 listopada 2008, 09:56

Wydawca THQ przygotował cztery weekendowe promocje (począwszy od dzisiaj aż do najbliższego poniedziałku, czyli 1 grudnia) specjalnie dla użytkowników Steamu. Trzy z nich stanowią tematyczne zestawy gier, które możemy nabyć w znacznie niższych cenach niż gdybyśmy chcieli kupić każdą z zawartych w nich produkcji osobno za pośrednictwem tej platformy.

Przedstawiciele Juice Games ze spokojem o ostatnich decyzjach firmy THQ

Jiker, 25 stycznia 2008, 11:26

Rezygnacja koncernu THQ z cyklu gier wyścigowych o tytule Juiced nie wpłynie negatywnie na status wewnętrznego studia Juice Games. Producent owego cyklu w dalszym ciągu będzie tworzyć pod skrzydłami amerykańskiego wydawcy.

Nigdy więcej Juiced i Stuntmana - koncern THQ zmienia plany na przyszłość

Przemysław Zamęcki, 24 stycznia 2008, 07:10

Wbrew wcześniejszemu stanowisku, koncern THQ zdecydował się na usunięcie ze swojej listy wydawniczej gry Frontlines: Fuel of War w wersji na PlayStation 3. Noworoczne cięcia nie ograniczą się jednak tylko do tego tytułu. Również posiadacze starszej konsoli Sony, PlayStation 2, zostaną pozbawieni możliwości zabawy w Destroy All Humans: Big Willy Unleashed.

Sieciowa wersja demonstracyjna Juiced 2: Hot Import Nights już w ofercie Xbox Live Marketplace

Jiker, 14 września 2007, 16:01

Światowa premiera gry Juiced 2: Hot Import Nights już 17 września. Jedenaście dni później własną edycje otrzymają z kolei Europejczycy. Nie powinna nas zatem dziwić publikacja drugiej już demonstracji tejże pozycji, przeprowadzona w ramach usługi Xbox Live Marketplace.

Premiera Juiced 2 w wersji na PlayStation 3 przesunięta, Stuntman: Ignition skasowany?

Jiker, 12 sierpnia 2007, 17:18

Serwis Gamers-Creed donosi, że gra wyścigowa pod tytułem Juiced 2: Hot Import Nights w wersji na PlayStation 3 nie trafi do sprzedaży w przyszłym miesiącu. Sugerują to zmiany, które firma THQ naniosła na swój aktualny plan wydawniczy.

THQ jest dobrej myśli, pomimo straty 9,3 miliona dolarów

Maciej Jałowiec, 1 sierpnia 2007, 19:00

Dzisiaj firma THQ ogłosiła, że w pierwszym kwartale jej roku fiskalnego 2008 odnotowała stratę na poziomie ponad dziewięciu milionów USD. Co ciekawe, szefostwo firmy nie martwi taki stan rzeczy i spodziewa się sukcesów w nadchodzących miesiącach.

Nowe dema na Marketplace: Juiced 2 oraz Flatout: UC

Misiek, 19 lipca 2007, 14:30

Na Xbox Live Marketplace wylądowały dzisiaj dwa nowe, grywalne dema. Ucieszą się zapewne wszyscy fani wyścigów, bo można sobie przetestować Flatout: Ultimate Carnage (który od blisko miesiąca leży w sklepach) oraz Juiced 2: Hot Import Nights (którego pełna wersja ma pojawić się we wrześniu).

Strona i trailer gry Juiced 2: Hot Import Nights

Metatron, 5 marca 2007, 11:33

Oczekiwana przez fanów gier wyścigowych gra Juiced 2: Hot Import Nights będąca kontynuacją produkcji z 2005 roku, doczekała się oficjalnej strony internetowej. Jak na razie jej zawartość jest dość uboga. Poza screenshotami obejrzeć na niej możemy kilkuminutowy trailer gry.

Juiced 2 za siedem miesięcy

eLKaeR, 18 lutego 2007, 09:23

Mające już prawie dwa lata wirtualne wyścigi samochodowe, zatytułowane Juiced, doczekają się kontynuacji. Korporacja wydawnicza THQ ujawniła właśnie szczegółowe informacje tekstowo-graficzne, dotyczące nadchodzącego sequela zmagań kierowców tuningowanych samochodów a la filmowi Szybcy i wściekli.