Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 17 marca 2019, 11:31

Kody do gry EA Sports UFC 3 (triki) PS4, XONE

Wstęp

EA Sports UFC 3 jest kolejną odsłoną popularnego cyklu symulatorów MMA od firmy Electronic Arts. W grze możemy wcielić się w największe gwiazdy walczące dla organizacji Ultimate Fighting Championship (UFC) i toczyć emocjonujące pojedynki w oktagonach. Nic nie stoi również na przeszkodzie, by stworzyć własnego zawodnika i poprowadzić go na drodze do sławy w trybie kariery. W tytule można także rywalizować z innymi żywymi graczami, zarówno lokalnie, jaki przez sieć.

Triki do gry

Bruce Lee

Aby odblokować Bruce'a Lee należy ukończyć tryb kariery na dowolnym poziomie trudności. Jeśli jednak graliście na swojej konsoli w którąś z wcześniejszych odsłon cyklu UFC, pojawi się on wśród zawodników do wyboru od razu po uruchomieniu tytułu.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 17 marca 2019