Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 3 marca 2019, 11:48

Kick-Ass (triki) PS3

Wstęp

Kick-Ass jest opartą na filmie z 2010 roku chodzoną bijatyką, stworzoną przez studio Frozen Codebase. Wcielamy się w niej w tytułowego Kick-Assa, Hit Girl oraz Big Daddy'ego, którzy starają się być superbohaterami, choć nie posiadają żadnych nadnaturalnych mocy. Zabawa polega głównie na odpieraniu kolejnych fal bandziorów, co od czasu do czasu przerywane jest mini-grami oraz prostymi zagadkami logicznymi.

Triki do gry

Junkyard King

Rozpocznij misję czwartą. Po opuszczeniu głównego budynku udaj się w pobliże rampy. Nie wchodź na nią, lecz zamiast tego przejdź ledwo widoczną boczną ścieżką, która zaprowadzi cię do Junkyard Kinga. Uważaj jednak, gdyż jest to wymagający przeciwnik.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 3 marca 2019