Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Kody i triki 17 lutego 2019, 12:00

Hey! Pikmin (triki) 3DS

Wstęp

Hey! Pikmin jest dwuwymiarową platformówką z elementami logicznymi, stworzoną przez studio Arzest. Protagonistą tytułu jest Kapitan Olimar, który rozbił się na tajemniczej planecie. Jego zadaniem jest zbadanie nowego lądu i wydostanie się z niego. Nie będzie to jednak łatwe, gdyż pełno na nim przepaści, pułapek i przeciwników. Na szczęście, głównemu bohaterowi pomagają tytułowe stworki, Pikminy, które posiadają różne nadnaturalne moce.

Triki do gry

Pieczęcie Golden Pikmin

Pieczęć

Jak odblokować?

Pieczęć Golden Pikimn na ekranie Select File

Zdobądź pieczęć Złotego Pikmina we wszystkich sektorach planety.

Pieczęć Golden Pikimn na ekranie Select Area

Odnajdź 20 pikminów podczas dowolnej ekspedycji i dojdź do Exploration Pod bez utraty żadnego z nich.

Pieczęć Golden Pikimn na ekranie Select Sector

Zdobądź pieczęć Złotego Pikmina we wszystkich ekspedycjach w sektorze.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 17 lutego 2019