Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Kody i triki 3 lutego 2019, 13:23

Valiant Hearts: The Great War (triki) PC, PS4, XONE, Switch, X360, PS3, AND, iOS

Wstęp

Valiant Hearts: The Great War jest dwuwymiarową przygodową grą akcji stworzoną przez firmę Ubisoft. Akcja tytułu toczy się podczas I wojny światowej. Na froncie zachodnim łączą się losy czterech postaci - francuskiego farmera zmuszonego do służby w wojsku, amerykańskiego ochotnika szukającego prywatnej zemsty, belgijskiej sanitariuszki, próbującej odszukać zaginionego ojca oraz niemieckiego piechura, którego rozdzielono z rodziną. Produkcja oferuje różne rodzaje zabawy – etapy zręcznościowe, zagadki logiczne, a nawet poziomy, w których należy się skradać.

Triki do gry

Niemiecki hełm

W rozdziale pierwszym, podczas tutoriala na poziomie Casern, wysadź za pomocą granatów kukłę treningową. Następnie będziesz mógł podnieść niemiecki hełm.

Mapa kwatery głównej

W rozdziale pierwszym na poziomie Marne Battle wejdź pod most. Mapa kwatery głównej jest u podnóża drabiny za szuwarami. Podnieś ją zanim wysadzisz most.

Nóż Kukri

W rozdziale pierwszym na poziomie Neuve-Chapelle, tuż po tym, jak pomożesz indyjskiemu żołnierzowi, wespnij się na rampę. Nóż Kukri znajdziesz na pierwszym piętrze bunkra, u podstawy pierwszej metalowej drabiny.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 3 lutego 2019