Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 3 lutego 2019, 13:19

Fight of Gods (kody) Switch

Wstęp

Fight of Gods jest bijatyką 2.5D stworzoną przez studio Digital Crafter. Tytuł wyróżnia się przede wszystkim tematyką. Do pojedynków stają bowiem przedstawiciele różnych religii. Wśród wojowników znaleźli się Jezus Chrystus, Budda, Zeus czy Odyn. Mogą oni walczyć na różnych arenach, także związanych z poszczególnymi wyznaniami. Mowa tu między innymi o rajskim ogrodzie Eden czy siedzibie greckich bóstw, czyli Olimpie.

Kody do gry

Na ekranie wyboru postaci zaznacz ikonę Random i wprowadź poniższą kombinację:

Góra > góra > dół > dół > lewo > prawo > lewo > prawo > Y > X

W ten sposób będziesz mógł zagrać jako Lamia.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 3 lutego 2019