Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 31 grudnia 2018, 09:23

Kody do gry Sunset Overdrive (triki) PC, XONE

Wstęp

Sunset Overdrive to szalona gra akcji stworzona przez studio Insomniac Games. Jej akcja toczy się w 2077 roku w mieście Sunset. Jego mieszkańcy po wypiciu napoju energetycznego OverCharge Delirium XT zmieniają się w krwiożercze mutanty. Zadaniem graczy, którzy wcielają się w przypadkowego sprzątacza (lub sprzątaczkę), jest stawienie im czoła. Sercem zabawy są efektowne triki, jakie może wykonywać protagonista. Im bardziej widowiskowo porusza się on po okolicy (może na przykład ślizgać się po liniach wysokiego napięcia lub biegać po ścianach) i eliminuje przeciwników za pomocą szerokiego i niezwykle barwnego wachlarza broni, tym szybciej napełnia specjalny wskaźnik odblokowujący potężne power-upy.

Triki do gry

Nawiązanie do Breaking Bad

Jesteście fanami serialu Breaking Bad? Jeśli tak, to koniecznie powinniście ukończyć misję poboczną o nazwie Breaking Booze. Jej celem jest uratowanie chłopaka o imieniu Jess, który posiada beczki z etanolem. Potrzebuje ich do swojej „specjalnej receptury”. Ponadto podczas walki krzyczy „Yeah, science bitch!”.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 31 grudnia 2018