Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 6 października 2018, 18:32

Mega Man 11 (nowe przedmioty w sklepie) PC, PS4, XONE, Switch

Wstęp

Mega Man 11 jest kolejną odsłoną kultowego cyklu platformówek od firmy Capcom, którego korzenie sięgają końcówki lat 80. XX wieku. Gracze wcielają się w niej w tytułowego bohatera – robota skontrowanego przez Thomasa Lighta, którego zadaniem jest powstrzymanie złego Doktora Willy'ego, który po raz kolejny ma niecne plany. Po drodze będzie musiał unikać śmiertelnych pułapek, skakać po platformach i eliminować niebezpiecznych przeciwników, w tym potężnych bossów czekających na końcu każdego etapu.

Triki do gry

Nowe przedmioty w sklepie

Aby odblokować dwa potężne przedmioty w sklepie - Awakening Chip (zapewniający nieskończona energię) oraz Cooling System ? (dający nielimitowany czas Double Gear) – ukończ grę. Aby kupić jeden z nich, będziesz musiał wydać 3000 śrubek.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 6 października 2018