Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 6 października 2018, 18:29

Fish Tycoon (triki) NDS

Wstęp

Fish Tycoon jest hybrydę strategii ekonomicznej i symulacji, za której stworzenie odpowiada studio LDW Software. Tytuł pozwala na poprowadzenie własnego sklepu z rybami i innymi morskimi stworzeniami. Cel jest prosty – osiągnięcie jak największego sukcesu. Aby to zrobić, należy dbać o potrzeby klientów; ustalać ceny; dbać o wystrój; kupować, opiekować się i odpowiednio rozmnażać posiadane przez nas wodne „żyjątka” itp.

Triki do gry

Nieskończona gotówka

Jeśli umieścisz dowolną rybę lub inne stworzenie w odizolowanym zbiorniku, możesz sprzedać go za ogromną sumę pieniędzy. Wystarczy, że podczas ustalania ceny będziesz tak długo wciskał 9, aż pojawi się symbol nieskończoności.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 6 października 2018