Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Kody i triki 9 sierpnia 2018, 14:52

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy Crash Bandicoot 2 - triki PC, PS4, XONE, Switch

Wstęp

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy jest kompilacją trzech pierwszych odsłon popularnej serii gier zręcznościowych Crash Bandicoot, zremasterowanych przez studio Vicarious Visions. Ich głównym bohaterem jest tytułowy antropomorficzny jamraj, którego zadaniem jest pokrzyżowanie planów złego doktora Corteksa pragnącego przejąć władzę nad światem. Po drodze będzie musiał pokonać licznych przeciwników, unikać pułapek i skakać po platformach.

Triki do gry

Więcej niż 99 żyć

Rozpocznij poziom z 99 życiami. Następnie zniszcz skrzynkę z życiem/zbierz 100 owoców wumpa i gdy symbol Crasha pojawi się w górnej części ekranu i zacznie przesuwać się w stronę liczby zebranych przez ciebie żyć, włącz menu pauzy i przenieś się do pokoju z teleportami. Powinieneś mieć teraz 100 żyć. Możesz powtarzać tę sztuczkę do woli.

Więcej czasu

W poziomach, w których musisz ścigać się z uciekającym czasem, przedostań się na dodatkowy poziom. W nim celowo daj się zabić. Kiedy się odrodzisz, zegar zostanie zresetowany. Co więcej, będzie wskazywał więcej czasu niż na początku.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 9 sierpnia 2018

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz