Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 5 sierpnia 2018, 16:06

Kody do gry Grand Theft Auto V (triki) X360

Wstęp

Grand Theft Auto V to kolejna odsłona uznanej serii gier akcji od studia Rockstar. Produkcja rozgrywa się w mieście Los Santos. Względem poprzednich części, twórcy rozbudowali tytuł pod względem fabuły, bohaterów i oprawy graficznej. Dodatkową atrakcją jest również tryb dla wielu graczy, Grand Theft Auto Online, oferujący mnóstwo różnorodnych aktywności.

Triki do gry

Dobry start

Podczas startu wyścigu, w trakcie odliczania trzymaj wciśnięty przycisk LB (nie możesz być uzbrojony). Powinno to zapewnić lepszy start i wyprowadzić cię od razu na prowadzenie.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 5 sierpnia 2018