Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 28 grudnia 2017, 09:21

Planescape Torment: Enhanced Edition (kody) PC

Wstęp

Planescape Torment: Enhanced Edition to wydana w 2017 roku odświeżona wersja słynnego RPG Planescape Torment. W produkcji nie pojawiła się żadna nowa zawartość, ale ulepszono grafikę i udźwiękowienie oraz zmieniono interfejs użytkownika.

Kody do gry

Wejdź do katalogu „Moje dokumenty” i znajdź plik „Planescape.lua”. Dodaj do niego komendę „–SetPrivateProfileString(‘Program Options’,’Debug Mode’,’1')”, a następnie zapisz plik. Podczas zabawy wciśnij Ctrl+Spacja i wpisz jeden z kodów (w miejsce „x” i „y” wpisz dowolną liczbę):

  • C:ExploreArea() – odkrywa mapę
  • C:SetCurrentXP(x) – ustalasz doświadczenie postaci
  • C:MoveToArea(x) – teleportacja
  • C:AddGold(x) – złoto
  • C:CreateItem(x,y) – wytwarza dowolną liczbę (y) przedmiotów (x)
  • C:CreateCreature(x) – potwory

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 28 grudnia 2017