Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 29 listopada 2017, 22:35

Star Trek: Bridge Crew (triki) PC

Wstęp

Star Trek: Bridge Crew to symulator kosmiczny oparty na ostatnich kinowych odsłonach serii Star Trek. Podczas zabawy przejmujemy kontrolę nad statkiem, współpracując z innymi graczami.

Triki do gry

Wykrywanie przez wrogów

By zmniejszyć szanse na wykrycie przez wroga, musisz utrzymywać prędkość na poziomie 4000 lub mniej.

Dopalacz

Przekierowując nadmiar energii z jednego systemu do drugiego zwiększasz wydajność silników. Pamiętaj jednak, by uważać, bo można doprowadzić do przeciążenia.

Unikanie torped

Pocisków można łatwo uniknąć, wykonując specjalny manewr tuż przed kontaktem. Wystarczy przesunąć kontroler prędkości w lewo, a przepustnicę w prawy górny róg.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 29 listopada 2017