Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Kody i triki 12 listopada 2017, 14:51

FNAF World (triki) PC, AND, iOS

Wstęp

FNaF World to spin-off popularnego cyklu horrorów Five Nights at Freddy’s. W odróżnieniu od niego, jest to produkcja z gatunku RPG.

Triki do gry

The Fan

Postać ta odblokuje się, gdy zdobędziesz dostęp do wszystkich innych bohaterów. Działa ona jako piąty członek grupy, ale robi to automatycznie.

Fredbear – easter egg

Wyznacz Fredbeara na lidera grupy i porozmawiaj z NPC Fredbear. Zaświecą mu się oczy i powie: „The same Fredbear can't occupy the same space at the same time”, a następnie wybuchnie.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 12 listopada 2017

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz