Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Kody i triki 15 czerwca 2017, 17:18

Farming Simulator 2013 (kody) PC

Wstęp

Farming Simulator 2013 to jedna z odsłon popularnej serii gier rolniczych. W produkcji staramy się prowadzić gospodarstwo rolne, uprawiając rozmaite rośliny i hodując zwierzęta.

Kody do gry

Zrób kopię zapasową przed wykonaniem dalszych czynności.

Znajdź plik z zapisanym stanem gry (np. C:\Users\USERNAME\Documents\My Games\FarmingSimulator2013\savegame1). Otwórz go edytorem tekstu, znajdź komendę „money="xxxxx"” i w miejsce „x” wpisz dowolną liczbę, a tyle otrzymasz pieniędzy w grze. Następnie zapisz zmiany.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 15 czerwca 2017

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz