Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Overlord - poradnik do gry

Overlord - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Poradnik do gry - [Solucja] Tutorial poradnik Overlord

Tutorial

Witaj wśród żywych. Po pobudce, którą zawdzięczasz swoim nowym przyjaciołom, czas na pierwszą lekcję. Idź przed siebie, skręć w lewo. Zejdź po schodach (#1) i podążaj za Gnarlem, a zobaczysz pierwszy portal, z którego możesz przyzwać chochliki. Wciśnij SHIFT i prawy przycisk myszy, a twoi pomocnicy wyskoczą na zewnątrz. Idź za swoim sługą przez drzwi (#2), by opanować podstawy walki.

1 - [Solucja] Tutorial - Overlord - poradnik do gry
Zobaczysz Jestera - nadwornego błazna - [Solucja] Tutorial - Overlord - poradnik do gry

Zobaczysz Jestera - nadwornego błazna. Uderz go kilka razy toporem (SPACJA), a potem zrób to samo, przytrzymując SHIFT, by zaznaczyć go jako cel swojego ataku (#1). Gdy się oddali - wyślij na niego swoje oddziały, naciskając lewy przycisk myszy (#2).

2 - [Solucja] Tutorial - Overlord - poradnik do gry
Potem pokieruj dokładnie ruchami chochlików, wciskając oba przyciski myszy i przesuwając nią - [Solucja] Tutorial - Overlord - poradnik do gry

Potem pokieruj dokładnie ruchami chochlików, wciskając oba przyciski myszy i przesuwając nią. Gdy obiją błazna, ten ucieknie (#1). To koniec treningu, ale możesz mu jeszcze przyłożyć, jeśli chcesz. Potem udaj się wzdłuż ścieżki za Gnarlem, wysłuchaj, co ma do powiedzenia i wejdź do teleportu (#2).

3 - [Solucja] Tutorial - Overlord - poradnik do gry
4 - [Solucja] Tutorial - Overlord - poradnik do gry