Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Overlord - poradnik do gry

Overlord - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

[Solucja] Retrieve the gold from the mine poradnik Overlord

Retrieve the gold from the mine

Z pokoju ze ślimakami idź dalej ścieżką. Tam, gdzie odbija w prawo, możesz wpaść po trochę łupów. Potem wróć i idź dalej, aż do pomieszczenia z kilkoma barierami (#1). Zanim je rozbijesz, idź prosto i dalej ścieżką, która doprowadzi cię do komnaty, gdzie spotkasz kilku krasnali i zdobędziesz następny kocioł złota (#2). Niech chochliki zaniosą go do teleportu, a ty udaj się do komnaty z barierami (#1).

1 - [Solucja] Retrieve the gold from the mine - Overlord - poradnik do gry
Rozbij przeszkody i pozabijaj krasnali - [Solucja] Retrieve the gold from the mine - Overlord - poradnik do gry

Rozbij przeszkody i pozabijaj krasnali. Na drugim końcu pomieszczenia znajdziesz kolejny kociołek ze złotem i kierat (#1). Przenieś najpierw złoto - mechanizm otworzy drzwi do dalszych części kopalni. Po przetransportowaniu złota, wróć i otwórz przejście, zabij krasnali, którzy są za nim. Dalej, po prawej, są jeszcze beczki i trochę łupów. Idź w lewo - miniesz portal czerwonych, a potem spotkasz więcej krasnoludów (#2). Załatw ich.

2 - [Solucja] Retrieve the gold from the mine - Overlord - poradnik do gry
Idź schodami w górę (#1) - dojdziesz do drewnianej platformy - [Solucja] Retrieve the gold from the mine - Overlord - poradnik do gry

Idź schodami w górę (#1) - dojdziesz do drewnianej platformy. Zobaczysz uwięzione elfy. Zabij ślimaki (po lewej), zamknij ich dziurę. Potem przekręć mechanizm (#2) i wypuść elfy. Weź złoto i rozbij barierki, żeby moc przenieść je dalej. Wyślij chochliki, żeby otworzyły kieratem kolejne przejście - z powrotem do komnaty, w której ubiłeś pierwszego ślimaka. Przenieś złoto do teleportu i spadamy stąd.

3 - [Solucja] Retrieve the gold from the mine - Overlord - poradnik do gry
4 - [Solucja] Retrieve the gold from the mine - Overlord - poradnik do gry