Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Giants: Obywatel Kabuto - poradnik do gry

Giants: Obywatel Kabuto - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Ogólne porady | Giants Obywatel Kabuto poradnik Giants: Obywatel Kabuto

  • Istnieje górna granica ilości amunicji, jaką otrzymujemy w sklepie. Można ją przekroczyć jedynie zbierając pozostałości po zabitych wrogach.
  • Jeżeli tylko możesz używaj trybu snajperskiego - jest boski. Jednym strzałem można pozbawić wroga głowy (oszczędność amunicji ). Uwaga: nie każdą bronią jest to możliwe - nie udało mi się to np. standardowym łukiem Delfi.
  • Tryb snajperski (zoom mode), łącznie z czterema jego poziomami, jest dostępny dla każdej broni. Ograniczeniem jest zasięg każdej z nich (musi pojawić się czerwony celownik). Zdarza się jednak, szczególnie przy snajperce, że celownik jest "goły" a pociski dolatują.
  • Zasada eliminacji jest prosta - najpierw wieżyczki, potem baraki, a na końcu można się zająć mięsem armatnim. Problem pojawia się przy Raikach, ale o tym później.
  • Zarówno dla Meka jak i Kabuto głęboka woda to pewna śmierć.
  • Gwardziści różnią się noszoną bronią (najsilniejsi to ci z bronią snajperską i wielkimi tubami-wyrzutniami) Często używają różnych broni w zależności od odległości: z daleka coś na kształt kulistej rakietnicy (mocne diabelstwo), a z bliska miniguna (szybkostrzelne, ale zdecydowanie słabsze). Więc gdy zdecydujemy się na bezpośrednie starcie warto podejść blisko.
  • Walka z Raikami (władczyniami mórz) jest dużym wyzwaniem. Najlepiej zmiękczyć je maksymalnie z odległości a potem traktować bronią szybkostrzelną lub czarem Spowolnienie czasu i kataną. Są one szczególnie groźne dla Kabuto, gdyż potrafią go zmniejszyć na pewien czas (zalecana szybka konsumpcja lub szybki slalom).
  • Trzeba bardzo uważać na snajperów (zazwyczaj znajdują się na wieżyczkach). Na szczęście z daleka mają problemy z trafieniem.
  • Wykorzystuj turbo (Delfi) oraz plecak odrzutowy (Mekowie), dzięki którym poruszasz się o wiele szybciej. Dla najlepszego efektu, użycie pierwszego bezpośrednio poprzedź podskokiem, w drugim przypadku uruchom natychmiast "dopalacz"

Zostało jeszcze 63% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie