Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Giants: Obywatel Kabuto - poradnik do gry

Giants: Obywatel Kabuto - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Giants: Obywatel Kabuto - poradnik do gry

Giants, to strzelanka z trzeciej osoby, najbardziej przypominająca klasykę gatunku, jakim jest MDK, dodatkowo urozmaiconą elementami zręcznościowymi i strategii - Giants: Obywatel Kabuto - poradnik do gry

Giants, to strzelanka z "trzeciej osoby", najbardziej przypominająca klasykę gatunku, jakim jest MDK, dodatkowo urozmaiconą elementami zręcznościowymi i strategii. Razem z trójką głównych bohaterów: Kosmicznym zdobywcą Bazem, piękną Delfi i potężnym Kabuto, stajemy do walki w obronie uciśnionego ludu Bystrzaków przed armią mrocznej królowej Saffo. Cała historia została sprawnie podzielona na kilkanaście rozdziałów, w których nasi podopieczni będą musieli wykazać się szybkością i celnym okiem.

W niniejszym poradniku znajdziecie opis broni, czarów, itp. dostępnych dla poszczególnych postaci, którymi dane nam będzie sterować tj. Meków, Delfi i Kabuto; kilkanaście cennych uwag przydatnych podczas zabawy, np. dotyczących budowania bazy i strategii; jak również opis wszystkich misji które dane nam będzie przejść w grze.

Informacje o Giants: Obywatel Kabuto - poradnik do gry

Autor : Andrzej Gorim Zygmański

Ostatnia aktualizacja : 1 sierpnia 2016

Poradnik zawiera : strony: 10.

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.

Popularne strony w Giants: Obywatel Kabuto - poradnik do gry