Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Paradise - poradnik do gry

Paradise - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

NA BRZEGU RZEKI | Paradise poradnik Paradise

Ostatnia aktualizacja: 8 października 2019

1 - NA BRZEGU RZEKI | Paradise - Paradise - poradnik do gry
Ann zostanie zamknięta w klatce zawieszonej na drzewie - NA BRZEGU RZEKI | Paradise - Paradise - poradnik do gry

Ann zostanie zamknięta w klatce zawieszonej na drzewie. Strażnik jest głuchy na prośby o uwolnienie, zrób mu zatem małego psikusa. Rozbujaj klatkę i urwij kawałek gałęzi po prawej, a następnie strąć gniazdo os po lewej stronie. Wkrótce Ann zostanie zaprowadzona do namiotu Conrada Siri, przywódcy rewolucjonistów. Zleci ci on misję, polegającą na dostaniu się na parowiec króla Rodona, zwany "Black Vault" i nakłonienia go do abdykacji.

2 - NA BRZEGU RZEKI | Paradise - Paradise - poradnik do gry
Wyjdź z namiotu i, mijając po drodze wyciągnięte na brzeg łodzie, skieruj się do miejsca, w którym przed chwilą więziona była Ann - NA BRZEGU RZEKI | Paradise - Paradise - poradnik do gry

Wyjdź z namiotu i, mijając po drodze wyciągnięte na brzeg łodzie, skieruj się do miejsca, w którym przed chwilą więziona była Ann. Zauważysz tam innego więźnia zamkniętego w wiszącej na drzewie klatce. Zagadnij strażnika na jego temat. Dowiesz się, że więzień to Wamganga, wódz plemienia Buluusów lojalnego królowi Rodonowi, i osobisty lekarz tego ostatniego, a na dokładkę czarownik. Lekko przyciśnięty strażnik pozwoli ci porozmawiać z więźniem. Gdy skończycie, kieruj się cały czas w prawo, wzdłuż brzegu, aż dotrzesz do burty olbrzymiego parowca. Podejdź do łańcucha kotwicznego. Niestety nie można wspiąć się na górę z powodu węża, który owinął się wokół łańcucha.

3 - NA BRZEGU RZEKI | Paradise - Paradise - poradnik do gry
Wróć do Wamgangi i poproś go o pomoc w pozbyciu się węża - NA BRZEGU RZEKI | Paradise - Paradise - poradnik do gry

Wróć do Wamgangi i poproś go o pomoc w pozbyciu się węża. Obieca ci ją w zamian za pomoc w wydostaniu się z klatki. Czarownik będzie potrzebował do tego dwóch rzeczy - trzciny i cierni, co swoja drogą jest dosyć osobliwe. Trzcinę znajdziesz przy pomoście, obok łodzi wyciągniętych na brzeg, natomiast ciernie rosną za namiotem Conrada Siri.

4 - NA BRZEGU RZEKI | Paradise - Paradise - poradnik do gry
Wręcz Wamgandze rzeczy, o które prosił - NA BRZEGU RZEKI | Paradise - Paradise - poradnik do gry

Wręcz Wamgandze rzeczy, o które prosił. Z ich pomocą zlikwiduje on strażnika pilnującego klatki. Obok powalonego rewolucjonisty znajdziesz nóż. Przetnij nim linę, na której wisi klatka Wamgangi. Udaj się do burty okrętu, a gdy Wamganga przegoni węża, Ann będzie mogła wspiąć się po łańcuchu na pokład. Wspinaj się po poszyciu trzymając się prawej strony, aż w końcu znajdziesz się na pokładzie parowca.