Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Paradise - poradnik do gry

Paradise - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

WIOSKA MOLGRAVE'ÓW cz.1 | Paradise poradnik Paradise

Ostatnia aktualizacja: 8 października 2019

1 - WIOSKA MOLGRAVEÓW cz.1 | Paradise - Paradise - poradnik do gry
Okrąż chatę z lewej strony - WIOSKA MOLGRAVEÓW cz.1 | Paradise - Paradise - poradnik do gry

Okrąż chatę z lewej strony. Zanim przeskoczysz wyrwę w chodniku, podnieś drzewce leżące między dzbankami. Łącząc je z kawałkiem szkła, otrzymasz włócznię. Przejdź dalej, a pod nogami Ann zauważysz zatkniętą tyczkę. Uderzając w nią włócznią opuścisz dalszą część chodnika.

2 - WIOSKA MOLGRAVEÓW cz.1 | Paradise - Paradise - poradnik do gry
Zejdź po nim i przeskocz nad kolejną dziurą - WIOSKA MOLGRAVEÓW cz.1 | Paradise - Paradise - poradnik do gry

Zejdź po nim i przeskocz nad kolejną dziurą. Wejdź na pieniek stojący na twojej drodze. Ann spadnie z niego, trzeba więc spróbować innego sposobu, aby wspiąć się wyżej. Przyjrzyj się ścianie chaty, przy której stoisz. Za pomocą włóczni wydłubiesz w niej stopnie, po których dostaniesz się na położony wyżej chodnik. Idź w prawo, a gdy Ann otrząśnie się po upadku, zajrzyj do chaty widocznej z prawej strony.

3 - WIOSKA MOLGRAVEÓW cz.1 | Paradise - Paradise - poradnik do gry
Porozmawiaj z przywódczynią plemienia, która postawi ci ultimatum - albo do świtu złapiesz swoją panterę, albo zajmą się nią plemienni myśliwi - WIOSKA MOLGRAVEÓW cz.1 | Paradise - Paradise - poradnik do gry

Porozmawiaj z przywódczynią plemienia, która postawi ci ultimatum - albo do świtu złapiesz swoją panterę, albo zajmą się nią plemienni myśliwi. Ann zasłabnie i przebudzi się w chacie czarownika, z którym notabene warto zamienić kilka słów.

4 - WIOSKA MOLGRAVEÓW cz.1 | Paradise - Paradise - poradnik do gry
Wyjdź z chaty i przejdź chodnikiem do skrzyżowania, na którym widać drabinę prowadzącą na wyższy poziom - WIOSKA MOLGRAVEÓW cz.1 | Paradise - Paradise - poradnik do gry

Wyjdź z chaty i przejdź chodnikiem do skrzyżowania, na którym widać drabinę prowadzącą na wyższy poziom. To miejsce będzie naszym punktem orientacyjnym wśród plątaniny chodników tej zawieszonej na drzewach wioski.

Aby uniknąć wszelkich wątpliwości, drogę, którą powinna obrać Ann, będą od tej pory oznaczać ciągi cyfr, odpowiadające tym na obrazkach z gry. Za każdym razem właściwa droga będzie prowadzić od wspomnianego punktu orientacyjnego.

5 - WIOSKA MOLGRAVEÓW cz.1 | Paradise - Paradise - poradnik do gry
Udaj się do chaty poławiacza piaskowych płastug (1, 4, 6, i dalej po chodniku), okrąż ją aż dotrzesz do urządzenia, służącego do połowów, po czym zejdź na dół po znajdującej się obok drabince - WIOSKA MOLGRAVEÓW cz.1 | Paradise - Paradise - poradnik do gry

Udaj się do chaty poławiacza piaskowych płastug (1, 4, 6, i dalej po chodniku), okrąż ją aż dotrzesz do urządzenia, służącego do połowów, po czym zejdź na dół po znajdującej się obok drabince. Dotrzesz w ten sposób do skonstruowanej przez Majora Goodmorninga pułapki, którą można by wykorzystać do schwytania pantery.