Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

UFO: Kolejne Starcie - poradnik do gry

UFO: Kolejne Starcie - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

UFO: Kolejne Starcie - poradnik do gry

Ostatnia aktualizacja: 1 sierpnia 2016

Na samym początku zostaniesz zapytany, czy chcesz skorzystać z samouczka - UFO: Kolejne Starcie - poradnik do gry

Na samym początku zostaniesz zapytany, czy chcesz skorzystać z samouczka. Gorąco Cię do tego zachęcam, gdyż nawet jeśli skądś masz już jakieś pojęcie o sterowaniu grą, zyskasz sposobność do zdobycia cennych punktów doświadczenia niemalże za darmo.

Postaraj się dokładnie wypełniać wszystkie polecenia, które będziesz otrzymywać - UFO: Kolejne Starcie - poradnik do gry

Postaraj się dokładnie wypełniać wszystkie polecenia, które będziesz otrzymywać. Przede wszystkim jednak radzę odwiedzić Ci ekran opcji komunikatów (górny prawy róg, czwarta ikona od prawej strony). Domyślne ustawienia są cokolwiek idiotyczne i irytujące, gdyż powodują zatrzymanie upływu czasu z byle powodu. Na załączonym screenshocie widnieją ustawienia, które uważam za sensowne w większości sytuacji. Reakcja na brak rozkazów to przede wszystkim zatrzymanie gry, ilekroć którykolwiek z żołnierzy kończy spacer. O niemożności zaatakowania celu lub wykonania rozkazu żołnierze i tak nie omieszkają powiadomić słownym narzekaniem. Zatrzymanie zaś czasu na atak na jednostkę (obojętne czy skuteczny czy nie) powoduje irytujące przestoje, gdy i tak atakowany ucieka za róg. W części strategicznej polecam pozostawienie komunikatów na wszystkie zdarzenia, gdyż nie są one denerwujące, a warto wiedzieć o wszystkim, co się dzieje.

1 - UFO: Kolejne Starcie - poradnik do gry

Informacje o UFO: Kolejne Starcie - poradnik do gry

Autor : Borys "Shuck" Zajączkowski

Ostatnia aktualizacja : 1 sierpnia 2016

Poradnik zawiera : strony: 23, ilustracje: 106 .

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.

Popularne strony w UFO: Kolejne Starcie - poradnik do gry