Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Layers of Fear 3 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
Layers of Fear 3 - poradnik do gry

Layers of Fear 3 - poradnik do gry

Koszmarne obrazy Layers of Fear poradnik, solucja to pełen opis przejścia gry, najlepsze porady na start, opis alternatywnych zakończeń i zagadek. Opisujemy wszystkie akty historii, potencjalne wybory, wymagania sprzętowe oraz sterowanie.

Ostatnia aktualizacja: 23 czerwca 2023

Niniejszy poradnik do Layers of Fear to kompleksowy zbiór wszystkich najważniejszych informacji dotyczących najnowszej odsłony lubianej serii horrorów od studia Bloober Team. Poza opisem przejścia wszystkich aktów gry znajdziecie tutaj również informacje na temat alternatywnych zakończeń, poznacie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, a także uzyskacie kilka przydatnych porad, pomocnych przy pierwszym podejściu do tytułu.

Layers of Fear: Zawarość poradnika

Główną część poradnika stanowi opis przejścia gry. Podobnie jak ma to miejsce w grze, podzielony został on na akty, z których każdy związany jest z odpowiednim rozdziałem historii. W solucji znajdziecie również informacje dotyczące alternatywnych zakończeń każdego z aktów opowieści.

Sekcja FAQ to zbiór odpowiedzi na najczęściej zadawane przez Was pytania dotyczące Layers of Fear.

Aneks to zbiór podstawowych informacji związanych z grą takich jak sterowanie, wymagania sprzętowe, czy informacje o polskiej lokalizacji gry.

Layers of Fear: Szybkie porady na start

 1. Rozglądajcie się - jak przystało na psychologiczny horror, przestrzeń oraz otoczenie w Layers of Fear niejednokrotnie podlega nagłym i niepokojącym metamorfozom. Pojawiające się i znikające drzwi, korytarze oraz przejścia to w tej rzeczywistości norma. Jeżeli na którymś etapie gry nie będziecie pewni, gdzie właściwie powinniście się udać, często pomocne może okazać się zwykłe rozejrzenie się dookoła. Wiele ścieżek ujawni się bowiem dopiero w momencie, gdy odwrócicie na moment wzrok.
 2. Czytajcie porozrzucane notatki - fabuła w grze w znacznej mierze opiera się na rozsianych po świecie gry fragmentach tekstu - listach, krótkich notatkach czy urywkach z gazet. Co ważne, znakomita większość z nich odczytywana jest na głos przy podniesieniu. Jeżeli chcecie więc jak najlepiej poznać mroczną historię Layers of Fear, rozglądajcie się za różnorodnymi, tekstowymi znajdźkami.
 3. Wracajcie do wcześniejszych etapów - gra podzielona jest na kilka aktów, z których każdy stanowi pewną osobną, zamkniętą całość. Te z kolei dzielą się na rozdziały. Choć gra wspiera jedynie prosty, automatyczny system zapisu, to z menu głównego wybrać możecie opcję ponownego rozegrania konkretnego fragment produkcji. Jeżeli uważacie bowiem, że jakaś istotna część opowieści umknęła Wam przy pierwszym podejściu lub zwyczajnie chcecie podjąć inną decyzję w trakcie gry, śmiało korzystajcie z opcji wznowienia gry od konkretnego rozdziału.

Layers of Fear: Solucja i zakończenia

W poradniku tym znajdziecie dokładny opis przejścia każdego z aktów gry. W solucji poznacie również rozwiązania obecnych w grze zagadek.

Na stronie poświęconej zakończeniom dowiecie się wszystkiego na temat alternatywnych ścieżek prowadzących do różnorodnych finałów każdego z aktów. Poznacie również wskazówki, które pomogą Wam w doprowadzeniu do interesującego Was zakończenia.

Layers of Fear: FAQ

Sekcja FAQ poświęcona jest najczęściej zadawanym pytaniom związanym z Layers of Fear (2023).

 1. Czy jest multiplayer lub co-op? - Z tej strony dowiecie się o dostęnych w grze trybach zabawy.
 2. Czy to remake czy nowa gra? - Strona ta wyjaśni Wam, jak Layers of Fear (2023) odnosi się do reszty serii od Bloober Team.
 3. Czy w grze można zginąć? - W tej części poradnika dowiecie się wszystkiego na temat śmierci bohatera w grze.

Layers of Fear: Wymagania sprzętowe PC

 1. System operacyjny: Windows 10
 2. Procesor: Intel Core i5 4690/ AMD Ryzen 3 1200
 3. Karta graficzna: Nvidia GTX 1060 3GB/ AMD RX 580 4GB
 4. DirectX: Wersja 12
 5. Pamięć: 8 GB RAM
 6. Miejsce na dysku: 20 GB

Autor Poradnika

Adam Celarek


Informacje o Layers of Fear 3 - poradnik do gry

Ostatnia aktualizacja : 15 czerwca 2023

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.