Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Ruiner - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
Ruiner - poradnik do gry

Ruiner - poradnik do gry

Kill the boss! W poradniku do gry Ruiner znajdziesz dokładny opis przejścia wszystkich misji, porady dotyczące rozwoju postaci czy informacje na temat walk ze wszystkimi silniejszymi przeciwnikami. Poznasz również sterowanie i wymagania sprzętowe.

Poradnik do gry Ruiner zawiera komplet informacji niezbędnych do ukończenia gry. W poradniku znajdziesz rozdziały poświęcone poradom ogólnym i walce z wrogami. Zapoznasz się ze sterowaniem, przeczytasz, które umiejętności są najlepsze w grze i dowiesz się jak walczyć z napotkanymi bossami.

Duża część poradnika to rozbudowany i bogato ilustrowany opis przejścia. Zawiera on porady związane z rozgrywką i walką. Znajdziesz tutaj dokładne informacje, jak radzić sobie w określonych momentach rozgrywki. W kolejnych rozdziałach została omówiona walka z każdym bossem w grze, wraz z przedstawieniem skutecznej strategii zwycięstwa.

Ruiner to debiutancki projekt polskiego studia Reikon Games, którego członkowie wcześniej pracowali przy takich tytułach jak Dead Island: Riptide, Dying Light czy seria Wiedźmin. Ruiner oferuje wciągającą fabułę, osadzoną w brutalnym świecie przyszłości, pełnym niesprawiedliwości i ucisku. Gracz wciela się w przedstawiciela niższej klasy - podłączonego do rzeczywistości wirtualnej socjopatę, który wypowiada krwawą wojnę rządzącej miastem korporacji. Dynamiczna rozgrywka polega głównie na zręcznościowej walce z wrogami - czy to przy użyciu broni palnej, czy białej. Od strony wizualnej gra może się pochwalić nowoczesną grafiką z mnóstwem fajerwerków, napędzanych przez silnik Unreal 4, przy czym zastosowanie techniki cel shading nadaje oprawie lekko komiksowy charakter.

W poradniku do gry Ruiner znajdziesz:

  • szczegółowy i bogato ilustrowany opis przejścia gry;
  • opis walk z bossami w grze;
  • porady związane z rozgrywką i walką;
  • spis wszystkich umiejętności w grze, z wyszczególnieniem najlepszych;
  • opis sterowania;
  • wymagania sprzętowe.

Grzegorz Misztal (www.gry-online.pl)

Informacje o Ruiner - poradnik do gry

Autor : Grzegorz Alban3k Misztal

Ostatnia aktualizacja : 26 września 2017

Poradnik zawiera : strony: 37, ilustracje: 108 .

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.

Popularne strony w Ruiner - poradnik do gry