Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Uncharted: Zaginione Dziedzictwo - poradnik do gry

Uncharted: Zaginione Dziedzictwo - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Zabójcza siła rażenia (Overkill) | Poradnik do trofeów Poradnik Uncharted: Zaginione Dziedzictwo

Na stronie znajduje się szczegółowy opis odblokowania srebrnego trofeum gry "Uncharted: Zaginione Dziedzictwo" zatytułowanego "Zabójcza siła rażenia". Trofeum to przyznawane jest za użycie kilku ładunków C4 do zniszczenia wozu bojowego w wyniku pojedynczej silnej eksplozji.

O zdobycie tego trofeum możesz powalczyć w trakcie zaliczania szóstego rozdziału gry (Strażnik bramy) - Zabójcza siła rażenia (Overkill) | Poradnik do trofeów - Uncharted: Zaginione Dziedzictwo - poradnik do gry

O zdobycie tego trofeum możesz powalczyć w trakcie zaliczania szóstego rozdziału gry (Strażnik bramy). Wrogi pojazd opancerzony APC pojawi się po tym jak zbliżysz się do pokazanych na obrazku centralnych ruin w Ghatach Zachodnich, czyli tych, które sąsiadują z dużą wieżą (miejsce to mogłeś już odwiedzić w czwartym rozdziale gry).

Począwszy od tego miejsca staraj się unikać wykrycia zarówno przed pojazd opancerzony jak i przez najemników przebywających w ruinach (uważaj na wrogów rozstawionych na dachach, bo mają oni lepsze pole rażenia) - Zabójcza siła rażenia (Overkill) | Poradnik do trofeów - Uncharted: Zaginione Dziedzictwo - poradnik do gry

Począwszy od tego miejsca staraj się unikać wykrycia zarówno przed pojazd opancerzony jak i przez najemników przebywających w ruinach (uważaj na wrogów rozstawionych na dachach, bo mają oni lepsze pole rażenia). W realizacji tego planu pomocna jest przede wszystkim wysoko rosnąca trawa, ale możesz też wykorzystywać okoliczne zabudowania w formie zasłony.

Twoim pierwszym zadaniem jest zdobycie czterech ładunków C4. Rozglądaj się w tym celu po ruinach za otwartymi oraz zamkniętymi skrzyniami z zapasami, w których będą znajdowały się te obiekty. Większość skrzynek jest wewnątrz budynków, ale niektóre są też na otwartej przestrzeni (przykładowa na dołączonym obrazku).

Po zebraniu kompletu czterech ładunków C4 zbliż się ostrożnie do obszaru patrolowanego przez pojazd APC - Zabójcza siła rażenia (Overkill) | Poradnik do trofeów - Uncharted: Zaginione Dziedzictwo - poradnik do gry

Po zebraniu kompletu czterech ładunków C4 zbliż się ostrożnie do obszaru patrolowanego przez pojazd APC. Poświęć chwilę na przestudiowanie jego trasy podróży i zacznij podrzucać ładunki C4 w jedno z miejsc, w których regularnie przejeżdża przez ruiny (przykład na obrazku). BARDZO ważne jest w tym przypadku to żeby wszystkie ładunki C4 wylądowały w dokładnie tym samym miejscu.

Eksplodujące ładunki C4 zniszczą wóz APC - Zabójcza siła rażenia (Overkill) | Poradnik do trofeów - Uncharted: Zaginione Dziedzictwo - poradnik do gry
Eksplodujące ładunki C4 zniszczą wóz APC

Po przygotowaniu pułapki zaczekaj aż pojazd opancerzony znajdzie się dokładnie nad C4 i zdetonuj ładunki doprowadzając do potężnej eksplozji i odblokowania trofeum.

Uwaga - Trofeum to możesz zdobyć także wtedy gdy zostałeś w wyniku popełnienia błędu zdemaskowany i gdy wóz bojowy poluje na Chloe. Trudniej będzie ci jednak wtedy wytypować dobre miejsce do podrzucenia i zdetonowania ładunków.