Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

American Truck Simulator - poradnik do gry

American Truck Simulator - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Wyprzedzanie i kierunkowskazy | Przemierzanie Stanów ciężarówką poradnik American Truck Simulator

Wyprzedzanie i kierunkowskazy

Na autostradzie wyprzedzanie nie stanowi żadnego problemu przy dwóch lub trzech pasach w tym samym kierunku - Wyprzedzanie i kierunkowskazy | Przemierzanie Stanów ciężarówką - American Truck Simulator - poradnik do gry

Na autostradzie wyprzedzanie nie stanowi żadnego problemu przy dwóch lub trzech pasach w tym samym kierunku. Na węższych drogach może być problematyczne. Pamiętaj, żeby wyprzedzić potrzebujesz sporo miejsca i czasu.

Rozpoczynając manewr przy niepełnej widoczności wiele ryzykujesz. Przy kończeniu manewru zwracaj uwagę na naczepę, by jej tył nie zahaczył o wyprzedzany pojazd. Zwracaj także uwagę przy rozpoczynaniu wyprzedzania na lewe lusterko - samochody osobowe lubią wyprzedzać ciężarówki.

Kierunkowskazy

Większość pojazdów w USA posiada czerwone światło kierunkowskazu (widoczne na zdjęciu), co dla Europejczyków może być nowością, a zarazem utrudnieniem przez pierwsze godziny gry - Wyprzedzanie i kierunkowskazy | Przemierzanie Stanów ciężarówką - American Truck Simulator - poradnik do gry

Większość pojazdów w USA posiada czerwone światło kierunkowskazu (widoczne na zdjęciu), co dla Europejczyków może być nowością, a zarazem utrudnieniem przez pierwsze godziny gry. Powinni oni bacznie obserwować tył pojazdu będącego przed nami, aby w porę zauważyć manewr skrętu i nie spowodować wypadku.