Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Dishonored - poradnik do gry

Dishonored - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Zidentyfikowanie celu misji | Misja 5 - Lady Boyle's Last Party poradnik Dishonored

Zidentyfikowanie celu misji

Jak zapewne pamiętasz po posiadłości przechadzają się trzy damy oznaczone jako Lady Boyle. Twoim zadaniem jest "wytypowanie z tłumu" tej kobiety, która jest powiązane z Lordem Regentem. Tożsamość pani Boyle będącej celem Twojej misji jest każdorazowo losowana i możesz ją ustalić na dwa opisane poniżej sposoby.

Nowy opcjonalny cel: Get Miss White a drink (Przynieś drink Pannie White)

Wariant 1) Wariant ten jest bezpieczniejszy i jednocześnie bardziej czasochłonny, zakładając jednocześnie pozostanie na parterze posiadłości - Zidentyfikowanie celu misji - Misja 5 - Lady Boyles Last Party - Dishonored - poradnik do gry

Wariant 1) Wariant ten jest bezpieczniejszy i jednocześnie bardziej czasochłonny, zakładając jednocześnie pozostanie na parterze posiadłości. Do wykonania są w tym przypadku dwie czynności i pierwsza z nich została już opisana w podpunkcie Zbadanie parteru i piwnicy posiadłości Boyle'ów. Musisz mianowicie tak długo zaczepiać pannę White aż otrzymasz poboczny cel misji związany z dostarczeniem jej drinka. Udaj się w rezultacie do sali balowej i przygotuj drink wchodząc w interakcję z fontanną (powyższy screen). Powróć z drinkiem do panny White, dowiadując się na temat strojów założonych przez dwie spośród trzech sióstr Boyle.

Nowy opcjonalny cel: Talk to Lord Brisby (Porozmawiaj z Lordem Brisbym)

Nowy opcjonalny cel: Knock out Lady Boyle and deliver her alive to the basement (Ogłusz Lady Boyle i dostarcz ją żywą do piwnicy)

Pozostań na parterze i odszukaj Lorda Brisbyego, który poprosi Cię o audiencję (powyższy screen) - Zidentyfikowanie celu misji - Misja 5 - Lady Boyles Last Party - Dishonored - poradnik do gry

Pozostań na parterze i odszukaj Lorda Brisby'ego, który poprosi Cię o audiencję (powyższy screen). Ponownie zainicjuj rozmowę z tą postacią. Brisby wyjawi imię poszukiwanej przez Ciebie Lady Boyle i jednocześnie poprosi Cię o jej nie zabijanie (więcej na ten temat w podpunkcie zatytułowanym Wybranie sposobu eliminacji Lady Boyle). Jako że wiesz już jakie stroje mają założone dwie pozostałe siostry zdołasz metodą dedukcji ustalić która z nich ma zostać wyeliminowana.

Wariant 2) Wariant ten pozwoli ci szybko wytypować właściwą Lady Boyle, ale jest bardziej niebezpieczny, albowiem zakłada eksplorację niedostępnego dla gości pierwszego piętra posiadłości - Zidentyfikowanie celu misji - Misja 5 - Lady Boyles Last Party - Dishonored - poradnik do gry

Wariant 2) Wariant ten pozwoli ci szybko wytypować właściwą Lady Boyle, ale jest bardziej niebezpieczny, albowiem zakłada eksplorację niedostępnego dla gości pierwszego piętra posiadłości. Musisz mianowicie zająć się eksploracją sypialni wszystkich trzech sióstr, co dokładnie zostało opisane w podpunkcie poradnika zatytułowanym Zbadanie pierwszego piętra posiadłości Boyle'ów. Przystąp do eksploracji sypialni. W tylko jednej z nich znajduje się notatka, dzięki której ustalisz która z sióstr stanowi cel Twojej misji.